Beauty Focus Collagen+

DOPORUČUJEME NA VRÁSKY

Odstartujte svou cestu k nádherné pleti. Inovativní kolagenový doplněk stravy na podporu krásy s odborně vybranými složkami, aby mohl poskytovat osvědčené anti-ageing benefity. Každý sáček naší směsi obsahuje kolagenový hydrolyzát, koncentrát pšeničného oleje a lutein. 

S obsahem kolagenních peptidů

Kolagenní peptidy se získávají z kolagenu, přesto jsou zcela odlišné.

  • Kolagenní peptidy jsou vysoce stravitelné
  • Kolagenní peptidy se lépe vstřebávají
  • Kolagenní peptidy se v těle snadno distribuují

Nejen kolagen, toto je Collagen+

Kolagenní hydrolyzát
Collagen od Pharmanex podléhá zvláštní kontrole našeho dodavatele během hydrolýzy, kdy se získává náležitý profil kolagenního peptidu neboli peptidový "otisk", který je optimalizován pro krásu, jak je to ilustrováno pozitivními účinky a zlepšeními na vizuálním vzhledu kožních prvků.

Koncentrát pšeničného oleje
Získaný ze zásob živin v pšenici, prastarého zrna, které je stěžejní pro dějiny lidstva. Koncentrát pšeničného oleje je rostlinný zdroj ceramidů, což je třída lipidů známá pro svůj pozitivní přínos pro krásnou pleť.

Lutein
Získává se z květů měsíčku s oranžovými okvětními lístky; a je to právě lutein, který má vliv na zbarvení přípravku Beauty Focus Collagen+.

Rovněž příznivě působí na klouby, nehty a vlasy tedy i při těchto potížích je možné doporučit.

Veškerá věda o kráse ve vašem denním doplňku stravy. Úžasné, co říkáte? Čistá hmotnost 96.99 g 

Jeden sáček rozmíchejte ve 100 ml vody. Spotřebujte během několika minut od promíchání. Užívejte jednou denně.

Doporučení

Věděli jste, že? Collagen+ můžete rozmíchat v JVi nápoji, tím využijete benefity pro pleť i těla.

30 denní dávka

Doporučuje se jako kúra 2-3 měsíce a po té 30 dnů pauza.

KLÍČOVÉ SLOŽKY

Kolagenní hydrolyzát:Collagen Pharmanex podléhá zvláštní kontrole našeho dodavatele během hydrolýzy, kdy se získává náležitý profil kolagenního peptidu neboli peptidový "otisk", který je optimalizován pro krásu, jak je to ilustrováno pozitivními účinky a zlepšeními na vizuálním vzhledu kožních prvků. Koncentrát pšeničného oleje získaný ze zásob živin v pšenici, prastarého zrna, které bylo stěžejní pro dějiny lidstva. Koncentrát pšeničného oleje je rostlinný zdroj ceramidů, což je třída lipidů známá pro svůj pozitivní přínos pro krásnou pleť.Lutein:Lutein se získává z květů měsíčku s oranžovými okvětními lístky – v barvě slunečních paprsků – což odráží barva přípravku Beauty Focus Collagen+.

1 999,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 1 652,07 Kč