Expertskin Institut 

                                          Délka jednotlivých terapií je cca 70 - 90 min.

Expertskin analýza a dermokosmetická konzultace 1. návštěva

Poradenství a analýza poskytuje osobám důležitou podporu při řešení jejich  kožních problémů  a informace o možném řešení. cca 35 min.  Tímto  odborným řešením zjistíme kondici Vaší pokožky v její hloubce, kde nevidíme lidským okem což bude první krok k úspěšnému řešení a ošetření pleti. Je součástí vždy 1. návštěvy. Po té  společně vybereme další termín Vaší návštěvy a specifika ošetření pleti a nastavíme Váš SKINCARE RITUÁL.

1100 Kč

Medical Mesoterapie  BDR

Specializované ošetření pleti pomocoi medicínskkých nano jehliček v kombinaci se silikonovými nádstavci pro bezbolestnou aplikaci  odlišné od klasického dermapera apod. Vhodné k řešení akné, korekce jizviček, omlazení, depigmentaci.

2390 Kč

Lifting Thermage FLX -  remodelace kontur povadlé pleti

Liftingové ošetření povadlé pleti pomocí FLX dermální radiofrekvenci 5.generace  (obličej) Dekolt a krk + 800kč   (výsledky se prohlubují v průběhu 3-5 měsíců)                   

2590 Kč

Terapie Timless Prodigy - aktivní lifting a omlazení pleti  +40

Toto ošetření pokožky je efektivním způsobem, jak obnovit přirozenou rovnováhu a zdraví pleti pomocí specializovaných aktivních látek a masážním a drenážním patentovaným technikám a působení patentovaných aminokyselin v produktech.  Jedná se o resurface pleti a obnovu všech funkcí pleti a remodelace kontur.

2390 Kč

Terapie Corective - oprava povrchu pleti a jednotlivých vrásek

Toto ošetření velmi aktivně působí na povrchové vrásky a provádí jejich korekci a zjemnění pleti. Jedná se o opravný proces povrchu kůže a korekce nerovností.

2290 Kč

Terapie Re-action PH – program čistoty a zdraví

První program vytvořený speciálně pro dospělé s lesklou a mastnou pletí. Tento program, který byl vytvořen pro nevyváženou pleť, má dva hlavní cíle: převychovat pleť tak, aby se stala zdravou, čistou a matnou, a zabránit jejímu ochabování.

2290 Kč

Terapie Power Hyaluronic – vysoce účinný program pro hydrataci

Jedná se o novou generaci výrobků proti dehydrataci. Tento program pomáhá pleť hydratovat  a tím zjemňuje vrásky. Dodává hydrataci po dobu 12 hodin v pleti na všech třech jejich vrstvách.

2290 Kč

Terapie Dermapeel PRO Brightening - depigmentace a ochrana pokožky před UV a ultrafialovým zaření 

Specializovaná terapie na ochranu pleti před UV zařením a elektrosmogem. Účinný boj s pigmentovými skvrnami.

2290 Kč

Terapie Skin for MAN - specializovaná péče o mužskou pleť

Extra dávka kyseliny hyaluronové pro maximální komfort pleti a zvýšení hydratace ve všech třech vrstvách pleti.

2290 Kč

MESOPOR Infinity

Přístroj podporuje a urychluje pronikání účinných látek přes kožní bariéru a jejich pronikání do dermis, zajišťuje maximální vstřebatelnost a okamžité výsledky. Zcela mění tradiční model aplikace pečujících přípravků a výrazně zvyšuje jejich účinnost! Je to alternativa k invazivní jehlové mezoterapii.

2490 Kč

Platnost ceníku:

1.7.2023