Expertskin Institut 

Expertskin Institut nabízí širokou škálu inovativních procedur zaměřených na zdraví a krásu Vaší pleti. Stav pokožky je spojen s vnitřním stavem těla, řešíme terapeuticky i tuto problematiku, která neodmyslitelně patří k problematice pleti a navzájem se ovlivňují.

Délka jednotlivých terapií je cca 75 - 95 min.

Expertskin analýza a dermokosmetická konzultace

Poradenství a analýza poskytuje osobám důležitou podporu při řešení jejich  kožních problémů  a informace o možném řešení. cca 35 min.

990 Kč

Medical Mesoterapie 

Specializované ošetření pleti pomocoi medicínskkých nano jehliček v kombinaci se silikonovými nádstavci pro bezbolestnou aplikaci  odlišné od klasického dermapera apod. Vhodné k řešení akné, korekce jizviček, omlazení, depigmentaci.

2290 Kč

Lifting Thermage FLX -  remodelace kontur povadlé pleti

Liftingové ošetření povadlé pleti pomocí FLX dermální radiofrekvenci 5.generace  (obličej) Dekolt a krk + 800kč   (výsledky se prohlubují v průběhu 3-5 měsíců)                   

2290 Kč

Terapie AgeLock - aktivní lifting a omlazení pleti 

AgeLock ošetření pokožky je efektivním způsobem, jak obnovit přirozenou rovnováhu a zdraví pleti pomocí specializovaných aktivních látek a masážním a drenážním patentovaným technikám a působení agelock patentovaných aminokyselnin v produktech. Terapie kombinuje také ošetření galvanickou žehličkou a laserovou terapiíí.

2390 Kč

Terapie Recovery – restruktualizace  citlivé pleti

Únava umocňuje stárnutí závažným způsobem. Pleť totiž odráží náročný životní styl, který je stále více poznamenán stresem, přepracováním a každodenními starostmi. Program absolutního zotavení pleti vlastně svým způsobem znovu vychová pokožku. Pomáhá jí obnovit její přirozené mechanismy.

1980 - 2290 Kč

Terapie Blemish – program čistoty a zdraví

První program vytvořený speciálně pro dospělé s lesklou a mastnou pletí. Tento program, který byl vytvořen pro nevyváženou pleť, má dva hlavní cíle: převychovat pleť tak, aby se stala zdravou, čistou a matnou, a zabránit jejímu ochabování.

1980 - 2190 Kč

Terapie  Moisturize Me– vysoce účinný program pro hydrataci

Jedná se o novou generaci výrobků proti dehydrataci. Tento program pomáhá pleť hydratovat  a tím zjemňuje vrásky. Dodává hydrataci po dobu 12 hodin v pleti na všech třech jejich vrstvách.

1980 - 2190 Kč

Terapie 180 Vita C - depigmentace a ochrana pokožky před UV a ultrafialovým zaření 

Specializovaná terapie na ochranu pleti před UV zařením a elektrosmogem. Účinný boj s pigmentovými skvrnami.

1980 - 2190 Kč

Terapie Royale  -  regenerace s 24 karátovým zlatem

Jedinečné ošetření se skutečným 24 karátovým zlatem. Vhodné pro maximální jas, a řešení pigmentových skvrn. Bezkonkurenční péče  v odborné kosmetologii o síle 21 aminokyselin.

2390 Kč

Terapie Skin for MAN - specializovaná péče o mužskou pleť

Extra dávka kyseliny hyaluronové pro maximální komfort pleti a zvýšení hydratace ve všech třech vrstvách pleti.

1980 Kč

Face Care+ terapie OXY GENEO+

Ucelený systém péče  na míru. Vhodný při řešení rejuvenace pleti, proti pigmentovým skvrnám nebo při zánětlivých procesech jako je akné. Vhodné pro klienty již od mladého věku a ty jež mají zájem o šetrnou metodu terapie.

2090 Kč

Thermage Radiofrekvenční Terapie

Simultánní radiofrekvenční energie a ultrazvuku zaručuje pacientům mnohem dostupnější a klinicky účinnější výsledky ve formování kontur obličeje, omlazení ale i remodelaci těla.

2190 - 2490 Kč

Platnost ceníku:

1.7.2023