ageLOC Galvanic Spa

AKČNÍ CENA

Zářivou, mladistvě vypadající pleť máte na dosah. Musíte pouze stisknout ta správná tlačítka. Toto chytré a malé, avšak účinné anti-ageing systémové zařízení v sobě spojuje přelomovou technologii a anti-ageingové složky.

  • Osvětlený displej – zářivě jasný LED displej je moderní, lehce čitelný a intuitivní.
  • Intuitivní použití – už žádné domýšlení si. Časování a polarita jsou automaticky předprogramovány, aby se přizpůsobily vámi zvolené péči.
  • Optimálně ergonomický tvar – tvar nástavců je navržen tak, aby lépe kopírovaly kontury obličeje, vlasové pokožky či těla, čímž přístroj neustále udržují v kontaktu s pokožkou.
  • Automatické přizpůsobení se pleti – dodává odpovídající množství proudu pro efektivní aplikaci.
  • Zvukové indikace – přístroj každých 10 sekund zapípá, má nové upozornění na "konec programu" a "nízké nabití baterie".
  • Dvouletá záruka – od původního data nákupu.
  • 2-3krát týdně: použijte Face Conductor a ageLOC Galvanic Spa Facial Gels, tím se zaměříte na linky a vrásky a zároveň si zpevníte a pozvednete pleť.2Dvakrát denně: použijte Focus Area Conductor a Tru Face Line Corrector, tím zmírníte výskyt jemných linek a vrásek kolem úst, očí a na čele.33krát týdně: použijte Body Conductor a ageLOC Body Shaping Gel nebo ageLOC Dermatic Effect k vyrýsování, zpevnění a vyhlazení pleti na pažích, stehnech, břiše a hýždích.4Dvakrát denně: použijte Scalp Conductor a ageLOC Nutriol Scalp & Hair Serum ke zpevnění a posílení jemných vlasů a zároveň k výživě a oživení vlasové pokožky.Zařízení ageLOC Galvanic Spa využívá důležitou vlastnost elektrických nábojů: stejné náboje se odpuzují a opačné se přitahují.Upozornění: Pro snížení rizika pro své zdraví se před použitím zařízení ageLOC Galvanic Spa nebo před ošetřením tímto zařízením poraďte o vhodnosti se svým lékařem, pokud jste těhotná, máte kardiostimulátor nebo podobné zařízení, trpíte epilepsií, nosíte rovnátka nebo máte kovový implantát. Zařízení ageLOC Galvanic Spa by se nemělo používat na partiích s hojně prasklými kapilárami nebo na partiích se zanícenými nebo otevřenými ranami. Produkt používejte pouze tak, jak je uvedeno v uživatelské příručce pro ageLOC Galvanic Spa.
7 590,00 Kč 10 890,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 6 272,73 Kč