Technologie Expertskin


PROFIPEEL M/S 

PROFIPEEL M/S je patentovaný peelingový systém, který podporuje a poskytuje extrémně hladkou pokožku. Speciálně tvarované brusné korunky na rotačním kotouči Profipeel z lékařského silikonu fungují absolutně bez poranění, jde o moderní alternativu klasické, suché mikrodermabraze a dalším mechanickým peelingům, které nejsou možné řídit a kontrolovat.

Pracovní hlavy jsou pohyblivé a rotačně se pohybují tam a zpět, takže jsou schopny stimulovat i tu nejhrubší  kůži, zjizvenou, popálenou nebo nerovnou (se záhyby, napjatá). Hlavice je ideální pro těsné oblasti, kde jiná zařízení nejsou schopna stimulovat a ošetřovat pokožku.

MICROPEEL

MICROPEEL - lehké ošetření s patentovanými mikrobody z lékařského silikonu, které jemně působí na pokožku, ale mají mimořádně účinný výsledek. Pomocí speciální kloubové koncovky, která klouže po konturách obličeje, Micropeel jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky, které byly uvolněny předchozí aplikací patentovaného biologického peelingu v různých koncentracích 10 %, 20 % nebo 40 %.

Speciálně tvarovaná hlavice Micropeel klouže po pokožce, zatímco přibližně 250 000 Hz vibruje vysokou frekvencí a exfoliuje epidermis. Micropeel také poskytuje podporu krevního oběhu, ošetření je příjemné, šetrné a  vysoce účinné.

STIMULATION XL

STIMULATION XL perforuje horní vrstvu epidermis, průměrně 6 mikro otvory na mm2. Jediné ošetření vytvoří více než 200 000 otvorů pro aktivní složky Expertskin , které proniknou hluboko do epidermis a exponenciálně zvýší jejich účinek. Opravné mechanismy pokožky rychle znovu  uzavírají  mikro otvory.

Stimulation XL má unikátní destičku se speciálně umístěnými mikrojehlami. Jehly bezbolestně stimulují horní vrstvy kůže, aniž by poškodily krevní nebo lymfatické cévy.

STIMULATION XS

STIMULATION XS je cílený systém, který dodává koncentrované aktivní složky, jako je Re-lax 3, do nejmenších vybraných oblastí, což umožňuje regeneraci v dolní části nejhlubších vrásek nebo jizviček. Aktivuje cílené oblasti buněk (uvnitř vrásek). Reparační mechanismy pokožky rychle uzavřou mikroperforace. Re-lax 3 obsahuje peptidy a tripeptidy, které okamžitě vedou k relaxaci kožních tkání.

VÝHODY: Revitalizovaná pleť, jemné linky jsou viditelně redukovány nebo vymazány.

Hluboké vrásky vypadají hladší, viditelně redukované.

B.Light Laser

Aplikační modul B.Light red je ideálním doplňkem pro krásnou pleť. Kombinace vysoce účinného červeného pulsujícího světla podporuje tvorbu energeticky bohatých vazeb v buňkách kůže a pojivové tkáně. Kratší vlnové délky jsou ideální pro povrchové ošetření pokožky – například při akné či jizvách po akné nebo při zánětech a poraněních kůže.  Terapie má biostimulační efekt a podporuje aktivní látky k lepší absorbci při terapiích. Má také zklidňující účinky.

BLUE Calming light Terapie

Calming Light – LED světelná terapie: velmi uklidňující, protizánětlivé modré světlo se speciálními čočkami  je naprosto skvělé pro použití u klientů zejména na konci ošetření. Světelný paprsek pokožku opravdu zklidní a zákaznice nemusí odcházet z ošetření s červeným obličejem. Tato terapie je také velmi účinná při snižování aknózních infekcí a nečistot v pokožce, protože ovlivňuje jejich molekuly citlivé na světlo, čímž je oslabuje/zabíjí. 

Chemické biologické peelingy - rituály

Řízené chemické peelingy co se za tímto postupem vlastně skrývá? 

Jedná se o  různé vazby kyselin AHA, BHA PHA jakokyselina glykolové, jantarová, , mandlová, citronová azaleová a   astaxantin. Všechny tyto kyseliny jsou také speciálně upraveny do mikronizovaných molekul a uzemčeny do mikrokapslí tvořené obalem glycerinu. Díky této  patentované technologii se jedná o unikátní kyseliny, které nemají konkurenci na poli chemických peelingů konkurence.  V terapii se rovněž tyto kyseliny aplikují na předem připravenou pokožku se speciálním gelem, který sám a pomalu propouští. molekuly dané kyseliny do pokožky a tím vzniká “řízený” proces a působení na pokožku aniž by docházelo k jejímu drastickému poškození, spálení nebo olupování. Tato patentovaná metoda tak umožňuje tuto terapii tak provádět po celý rok bez omezení a dosahuje tak maximálních efektu na pleti.

Tyto terapie  jsou vhodné na projasnění pleti, akné a záněty, na oživení a omlazení povrchu pleti ale také díky speciální technologii jsou vhodné i na rosacea, kuperosa a na intolerantní a velmi citlivé pleti, které nesnesou komerční chemické peelingy.

Expertskin jako jedniný v ČR Vám tak umožňuje posunout Vaši péči o krok ku předu bez kompromisů a omezení.

.


Fyzikální cévní terapie BEMER

Bemer terapie je vědecky ověřená léčebná metoda, která cíleně podporuje mikrocirkulaci krve, lymfatický systém, zvyšuje imunitu, zmírňuje bolesti. Slouží k výraznému urychlení hojení ran, významně pomáhá po úrazech, operacích, stomatologických výkonech, podporuje regeneraci a zvyšuje imunitu. Dosáhnete tak lepší detoxikace, zlepšíte si díky ní paměť, podpoříte lymfatický systém, budete výkonější a zavalí Vás přísun energie.

 • choroby dýchacích cest
 • poruchy prokrvení
 • revmatická onemocnění
 • léčba poúrazových stavů
 • navýšení fyzické i psychické kondice 
 • posílení vlastní obranyschopnosti
 • zpomalení následků chronického onemocnění
 • optimalizaci zásobení vnitřních orgánů kyslíkem
 • urychlení doléčování po prodělavším akutním zánětu plic
 • usnadnění odkašlávání
 • snížení další medikamentózní léčby
 • zmenšuje bolest
 • pomáhá při poruchách spánku a nervové vyčerpanosti

Bemer terapie je vhodná pro každodenní používání všech věkových skupin, včetně těhotných, novorozenců a malých dětí.

BEMER Professional je certifikovaný zdravotní přístroj, který díky speciálním impulsům působí na buňky v těle, zlepšuje a obnovuje poškozenou mikrocirkulaci.

Pozor! Bemer terapie - není magnetoterapie.

EXILIS Ultra

Pomocí nejmodernější patentované technologie dodává BTL Exilis Elite™ řízené teplo do hlubokých vrstev pokožky, což způsobuje, že se tvoří nová kolagenová vlákna a napínají povislou pokožku. Energie z Exilis Elite™ přetváří stávající kolagenové řetězce až do hloubky 3 mm pod kůží. Tyto kolagenové řetězce se opravují a zahušťují během 10 - 12 týdnů, což vede k pevnější, pevnější a mladší pokožce.

Exilis také snižuje přebytečný obličejový tuk!

BTL Exilis Elite má dvě hlavice - jedna je určená pro obličej a druhý aplikátor pro tělo. Velký aplikátor pro Exilis Elite™ se také používá ke snížení přebytečného tuku na obličeji, jako jsou baculaté tváře, povislé jowly a dvojitá brada.

Velký aplikátor ochlazuje povrch pokožky a dodává vysokou tepelnou energie vrstvám tuků pod kůží. Tato chladicí složka zajišťuje, že vysoká energie může být dodána bez poškození povrchu kůže. Je také schopen zmenšit a poškodit tukové buňky, které pak budou přirozeně vyčištěny lymfatickým systémem našeho těla v průběhu času.

Face Care + 

Komplexní profesionální  přístroj izraelské firmy určen pro profesionální  pleťové terapie.

Přístroj disponuje velmi. důmyslným konceptem péče. Mezi špičkové patří oxy dermabraze  očista pleti pomocí speciálních roztoků, oxygeneo péče s podporou okysličení pleti s kapslí dle typu pleti a v neposlední řadě  specializovanou ultrazvukovou hlavicí s ionizací séra pro maximální efekt

Jedná se o ucelený systém pleťové terapie určen zejména při neinvazivním řešení proti vráskám a rejuvenaci pleti, v boji se zánětlivým akné a  v neposlední řadě při řešení pigmentových skvrn a nežádoucího zabarvení pleti. Koncept terapie pro ty, jež chtějí využít komplexní  systém péče šetrný k pokožce bez jakékoli iritace a podráždění.

Detox Touch II.

Elektrostatická polarizační masáž vysílá vibrace přes všechny vrstvy pokožky do svalů pod ní. Vibrace také uvolňují hromadění metabolického odpadu, což zlepšuje podmínky buněk. Zařízení funguje jako dvouválcové čerpadlo. Když je tlak aplikován oběma rukama ve směru lymfatického toku a elektrostatické pole táhne na tkáň. Jakmile je pole vypuštěno, tkáň se vrátí do své původní polohy. Tělem neprochází žádný stejnosměrný ani střídavý proud.

CIRKULAČNÍ MASÁŽ 1. fáze

Uvolňuje svalové napětí / Uvolňuje povrchové napětí pokožky / Viditelně revitalizuje pleť / Uvolňuje metabolické odpadní látky / Stimuluje mikrocirkulaci

MASÁŽ PUMPOVACÍ 2. fáze

Odstraňuje usazeniny toxinů v tkáni / Zlepšení prostupnosti účinných látek do pojivové tkáně / Urychluje regenerační a hojivé procesy / Detoxikuje / Dekongestuje / Aktivuje metabolismus