Tru Face Line Corrector Gel vyhlazující linky a vrásky na obličeji

Vhodné i ke galvanické žehličce

Každá vráska vypráví svůj příběh – jedinečný příběh každého zamračení, úsměvu a smíchu. S přibývajícím věkem jsou tyto příběhy viditelnější a může si je tak přečíst celý svět. Tru Face Line Corrector na tyto viditelné známky stárnutí pleti cílí a pomáhá zjemňovat vzhled jemných linek kolem úst, očí a na čele. Vrásky a příběhy, které vyprávějí, jsou pak mnohem méně nápadné.

Kroky

1Na linky a vrásky, které chcete ošetřit, aplikujte přípravek Tru Face Line Corrector. Přípravek nanášejte vždy jen na jednu z těchto oblastí. Na pleť naneste tenkou vrstvu přípravku.2Stiskněte tlačítko pro výběr, dokud se na displeji nerozsvítí číslo 3. Tato aplikace trvá 5 minut. Profesionální tip: Při ošetřování více oblastí pleti můžete přístroj během pětiminutové procedury používat na více než jen jednu oblast pleti. Na menší oblasti obvykle stačí jedna nebo dvě minuty.3Důkladně si navlhčete ruce přípravkem NaPCA Moisture Mist, nebo vodou. Navlhčenou rukou držte přístroj a dotýkejte se přitom chromové destičky na zadní straně. Poté začněte hlavicí nástavce pomalu přejíždět po pokožce. Vyhýbejte se přitom citlivým oblastem, jako jsou oči, oční víčka a rty. Když přístroj jednou, dvakrát nebo třikrát zapípá, znamená to, že proběhlo automatické přizpůsobení vaší pokožce. Poté bylo zahájeno galvanické ošetření a přístroj každých 10 sekund zapípá na znamení, že jednotka je zapnutá a v činnosti, a každých 5 sekund, když se vaše ošetření blíží ke konci.4Na konci galvanického ošetření uslyšíte dlouhé pípnutí následované dvěma krátkými pípnutími. Po nich se přístroj automaticky vypne. U každé ošetřované oblasti opakujte kroky 1 až 3. Až budete se všemi aplikacemi hotoví, vetřete zbývající přípravek do pokožky a přístroj otřete navlhčeným hadříkem.Použijte po nanesení vašeho oblíbeného čisticího přípravku a tonika Nu Skin. Aplikujte ráno i večer na linky kolem očí, úst a na čele. Poté naneste váš oblíbený hydratační krém Nu Skin.

Doporučení

Pro dosažení optimálních výsledků používejte přípravek Tru Face Line Corrector v kombinaci s přístrojem ageLOC Galvanic Spa: Nasaďte na přístroj nástavec Focus Area Conductor, který je určen pro těžko dostupná místa.

30ml


1 680,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 1 388,43 Kč