Tripollar Radiofrekvence s ELV stimulací

Toto špičkové zařízení poskytuje mimořádné výsledky. Original TRIPOLLAR POLLOGEN

Kombinace technologií Multi-RF a ELV, jeho ošetření nové generace napíná pokožku, viditelně redukuje výskyt jemných linek a vrásek a zároveň zlepšuje svalový tonus a definuje konturu čelisti.

TriPollar Stop Vx dosahuje optimálních výsledků pomocí dvou inovativních technologií k přetvoření rysů obličeje a odstranění známek stárnutí.

Technologie Multi-RF využívá proměnlivé vysokofrekvenční vlny, které rovnoměrně distribuují teplo ve vrstvě dermis, aby stimulovaly produkci kolagenových a elastinových vláken. To vyhlazuje pokožku a redukuje vrásky a jemné linky. Technologie ELV se zaměřuje na svaly pro zlepšení svalového tonusu. Tato technologie se zaměřuje na různé vrstvy svalů a dlouhodobě efektivně zvyšuje hustotu a objem svalů

Čištění a příprava: Vyčistěte a osušte požadovanou oblast ošetření, poté naneste tenkou vrstvu TriPollar's Preparation Gel -  zakoupíte na eshopu zde. Nelz epoužívat jiné gely hrozí poškození povrchu pleti.

Rozdělit a vybrat: Rozdělit obličej na čtyři samostatné oblasti ošetření? levá tvář, pravá tvář, čelo a krk? poté připojte zařízení a stisknutím tlačítka napájení vyberte zelený RF režim. Dalším stisknutím změníte úroveň ohřevu.

Ošetření pomocí RF: Udržujte všechny elektrody v kontaktu s kůží a při pomalých krouživých pohybech přístrojem po ošetřované oblasti vyvíjejte mírný tlak. Jakmile se rozsvítí oranžové světlo, což znamená, že oblast dosáhla optimální teploty, zvyšte své pohyby. Dělejte to po dobu 4-5 minut, přičemž držte oranžové světlo, a poté přejděte na další oblast.

Ošetření pomocí RF + ELV: Stiskněte tlačítko napájení, dokud neaktivujete modrý režim RF + ELV, a vyberte si ze dvou sil. Pohybujte zařízením pomalými lineárními pohyby podél čelisti a pokračujte v tom po dobu 4-5 minut na každé straně.

Čištění po aplikaci : Před pokračováním ve své obvyklé péči o pleť smyjte gel z obličeje.

Výsledky: Užijte si všechny výhody svého ošetření s duální technologií, včetně hladší, baculatější pokožky a zvednuté oblasti čelisti.

14 990,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 12 388,43 Kč
Skladem