Tegreen Pharmanex

Šálek dobrého čaje milujeme snad my všichni. Nakonec zelený čaj lidstvo konzumuje již po staletí a je důležitou součástí kultur po celém světě.

Ti, co zelený čaj pijí, vždy věřili v jeho pozitivní účinky. Chtěli jsme se přesvědčit sami a proto jsme do každé kapsle Tēgreen přidali výtažek z rostliny Camellia sinensius. Pokud do své stravy přidáte tento výtažek ze zeleného čaje, pomůže ochránit vaše buňky a tkáně před oxidačním stresem způsobeným volnými radikály a podpoří jejich přirozenou obranyschopnost*. 

Volné radikály jsou nestabilní molekuly. V těle se mohou vyskytovat přirozeně nebo v případě, že jsme vystaveni znečištění ovzduší, stresu, cigaretovému kouři a toxinům. Jsou známé zejména tím, že vyvolávají oxidační stres, kdy se každá molekula pokouší znovu získat chybějící elektron tak, že jej ukradne od svého souseda. To může mít dopad na buňky a tkáň.

Antioxidanty, jako ty, které najdete v našem výtažku ze zeleného čaje, se tomuto procesu snaží zabránit tak, že "laskavě" darují jeden ze svých elektronů, aniž by se samy staly volnými radikály.

Užívejte jednu (1) kapsli ráno spolu s jídlem a pitím.

30 kapslí

920,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 760,33 Kč