B21 Renaissance Pleťový Krém

Anti Age Inovace 80ml

Podstata této luxusní receptury spočívá v objevení nové, zcela výjimečné přísady. A tou je Chios Crystal Oil, který se získává z krystalků – neboli "slz" – produkovaných stromy, jež rostou pouze na řeckém ostrově Chios.

Látka, která se pyšní mimořádnou schopností stimulovat syntézu proteinu mládí, byla objevena teprve nedávno, během výzkumů prováděných na genetice stoletých lidí, a je známá pod názvem Klotho (což je odvozeno od jména řecké bohyně osudu, jejímž úkolem bylo "spřádat nit života").

Zvýšením produkce proteinu Klotho dochází k obnově samoregenerační schopnosti epidermálních buněk a jejich mladistvé vitality. Chios Crystal Oil navíc dokáže zlepšit biologickou prostupnost a účinnost 21 aminokyselin obsažených v komplexu B21.

Receptura použitá v B21 Crème Renaissance přináší celou řadu mimořádně účinných látek z lůna přírody, které se spolupodílí na celkovém omlazení všech vrstev pokožky.

Komplex B21 se skládá z 21 esenciálních aminokyselin: patentovaná biotechnologie nám umožňuje extrahovat 21 aminokyselin z kmenových buněk irisu bledého, které jsou nepostradatelné pro regeneraci pokožky. Ty také aktivují tvorbu kolagenu a elastinu, jež jsou zase nezbytné pro obnovení struktury a hustoty pokožky, její tonizaci a vyhlazení vrásek.

Modrý safír: jemný prášek získaný drcením tohoto drahokamu, bohatého na stopové prvky, posiluje antioxidační funkci pokožky, a chrání ji tak před negativními vlivy stresu.

Krém nanášejte ráno i večer na dobře vyčištěnou pleť. Lze ho používat samostatně, nebo jej aplikujte po použití B21 Sérum Extraordinaire.

Pozoruhodná účinnost*: Hodnocení prováděno na 30 lidech po dobu 28 dnů+80 % hladší linky od první aplikace. (test sebehodnocení)+44% hydratace, po 1 hodině. (test in vivo)+29,7% hustota po 14 dnech. (test in vivo)+30 % produkce kolagenu. (test in vitro)Redukuje vrásky, vyhlazuje a zpevňuje.

80ml

8 590,00 Kč 10 490,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 7 099,17 Kč
Skladem