Tru Face Essential Ultra

30denní kúra anti-age

Vaše řešení pro na pohled pevnější pleť! Úžasné složení přípravku ageLOC Tru Face Essence Ultra spojuje naši exkluzivní, vědecky potvrzenou technologii Tru Face FirmPlex, která poskytuje viditelně pevnější pleť, a naši proslulou vědu ageLOC, která cílí na příčiny viditelných projevů stárnutí pleti.

Pro dosažení optimálních výsledků by měl být přípravek ageLOC Tru Face Essence Ultra aplikován dvakrát denně a měli byste ho ještě před hydratací začlenit do své každodenní péče o pleť. Chcete-li aplikovat ageLOC Tru Face Essence Ultra, roztrhněte jednu kapsli, jemně vytlačte dvě či tři kapky přímo na partie, které to nejvíce potřebují, a poté rozetřete zbylý obsah produktu na celý obličej.ageLOC Tru Face Essence Ultra můžete snadno zahrnout do své denní péče o pleť ageLOC Transformation. Jednoduše naneste ageLOC Tru Face Essence Ultra na pleť po aplikování ageLOC Future Serum.

KLÍČOVÉ SLOŽKY

Směs ageLOCCílí na viditelné známky stárnutí pleti a pomáhá udržovat její mladistvý vzhled plný života.Tru Face FirmPlexVlastní směs složek navržená cíleně pro pevnost pleti.Síť antioxidantůpomáhá chránit pleť před oxidačním stresem.Skvalentato hydratační zvláčňující látka zjemňuje pleť a hodí se pro všechny typy pleti.

6 400,00 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 5 289,26 Kč